SATURDAY CHALLENGER Bilijar.club logo

SATURDAY CHALLENGER (BTT Joker, Novi Sad)

Datum: 15.02.2020 09:00

Šema: 128DE64SE
Igrača: 96/128
Tema: dark light

MEČEVI
 RW
RW   R2   R1       1.kolo     2.kolo   Last 64     Last 32     Last 16     1/4 F     1/2 F     Finale   Winner
                        1                                                                          
                      1 Kremenović Miroslav 1                                                                        
    129 15.02 16:30     97       128 X 0     65 15.02 12:12     161 15.02 18:25                                                        
Stamenković Strahinja   Bugarski Luka 2   X 0                 Kremenović Miroslav 6   Kremenović Miroslav 6                                                      
  Stamenković Strahinja 5   Bugarski Luka 1       2 15.02 09:00       Josić Filip 0   Stamenković Strahinja 4                                                      
    L96                 65 Josić Filip 6     L=> 160     seed                                                          
                      64 Bugarski Luka 4                       193 15.02 21:52                                              
                                                    Kremenović Miroslav 5                                            
                        3 15.02 11:14                         Ostojić Momčilo 6                                            
                      33 Mihajlović Marin 6                                                                        
    130 15.02 17:07     98       96 Bošnjak Stevan 5     66 15.02 12:26     162 15.02 18:29                                                        
Bošnjak Stevan   Bošnjak Stevan 5   Bošnjak Stevan 1                 Mihajlović Marin 1   Grbić Vitomir 3                                                      
  Pasajlić Nevena 2   X 0       4       Grbić Vitomir 6   Ostojić Momčilo 6                                                      
    L95                 97 X 0     L=> 159     seed                   209 16.02 00:25                                  
                      32 Grbić Vitomir 1                                 Ostojić Momčilo 6                                  
                                                              Stojanović Vanja 1                                  
                        5                                                                          
                      17 Šarac Goran 1                                                                        
    131 15.02 16:31     99       112 X 0     67 15.02 12:34     163 15.02 18:28                                                        
Čulev Ilija   Gecin Saša 4   X 0                 Šarac Goran 6   Šarac Goran 6                                                      
  Čulev Ilija 5   Gecin Saša 1       6 15.02 09:00       Ostojić Momčilo 3   Kolarić Đorđe 3                                                      
    L94                 81 Gecin Saša 3     L=> 158     seed                                                          
                      48 Ostojić Momčilo 6                       194 15.02 22:12                                              
                                                    Šarac Goran 5                                            
                        7 15.02 09:00                         Stojanović Vanja 6                                            
                      49 Kusmuk Vuk 6                                                                        
    132 15.02 16:42     100       80 Vuković Miloš 2     68 15.02 12:43     164 15.02 18:29                                                        
Vujadinović Luka   Vuković Miloš 0   Vuković Miloš 1                 Kusmuk Vuk 1   Ilić B.Nenad 1                                                      
  Vujadinović Luka 5   X 0       8       Ilić B.Nenad 6   Stojanović Vanja 6                                                      
    L93                 113 X 0     L=> 157     seed                                                          
                      16 Ilić B.Nenad 1                                                                        
                                                                        217 16.02 01:55                          
                        9                                             Ostojić Momčilo 6                        
                      9 Bugarski Branislav 1                                           Marjanovic Nikola 0                        
    133     101       120 X 0     69 15.02 12:43     165 15.02 19:16                                                        
Knežević Živica   Vuković Nikola 0   X 0                 Bugarski Branislav 3   Pecelj Nikola 4                                                      
  Knežević Živica 6   Vuković Nikola 1       10 15.02 09:00       Pecelj Nikola 6   Marjanovic Nikola 6                                                      
    L92                 73 Pecelj Nikola 6     L=> 156     seed                                                          
                      56 Vuković Nikola 0                       195 15.02 22:16                                              
                                                    Marjanovic Nikola 6                                            
                        11 15.02 09:00                         Valentik Samuel 3                                            
                      41 Boćarski Aleksandar 6                                                                        
    134 15.02 16:05     102       88 Sajfert Nikola 1     70 15.02 12:53     166 15.02 18:30                                                        
Stević Bato   Sajfert Nikola 1   Sajfert Nikola 1                 Boćarski Aleksandar 2   Ilić Nebojša 5                                                      
  Stević Bato 5   X 0       12       Ilić Nebojša 6   Valentik Samuel 6                                                      
    L91                 105 X 0     L=> 155     seed                   210 16.02 00:32                                    
                      24 Ilić Nebojša 1                                 Marjanovic Nikola 6                                  
                                                              Grujić Zoran 5                                  
                        13                                                                          
                      25 Grujić Zoran 1                                                                        
    135 15.02 15:43     103       104 X 0     71 15.02 12:53     167 15.02 19:22                                                        
Ilić Nenad   Spasić Marko 3   X 0                 Grujić Zoran 6   Grujić Zoran 6                                                      
  Ilić Nenad 5   Spasić Marko 1       14 15.02 09:00       Vračević Aleksandar 4   Josić Filip 2                                                      
    L90                 89 Spasić Marko 5     L=> 154     seed                                                          
                      40 Vračević Aleksandar 6                       196 15.02 22:20                                              
                                                    Grujić Zoran 6                                            
                        15 15.02 09:00                         Djokić Aleksa 5                                            
                      57 Damjanović Milorad 5                                                                        
    136 15.02 15:46     104       72 Jovanović Jovan 6     72 15.02 13:09     168 15.02 18:36                                                        
Damjanović Milorad   Damjanović Milorad 5   Damjanović Milorad 1                 Jovanović Jovan 5   Djokić Aleksa 6                                                      
  Starčević Milan 1   X 0       16       Djokić Aleksa 6   Vuković Bane 4                                                      
    L89                 121 X 0     L=> 153     seed                                                          
                      8 Djokić Aleksa 1                                                     221                
                                                                                  Ostojić Momčilo 7              
                        17                                                       Trtovac Haris 3              
                      5 Valentik Samuel 1                                                                        
    137 15.02 15:48     105       124 X 0     73 15.02 13:01     169 15.02 19:18                                                        
Srdić Đorđe   Filipović Andrej 0   X 0                 Valentik Samuel 4   Nikolić Vanja 2                                                      
  Srdić Đorđe 5   Filipović Andrej 1       18 15.02 09:00       Nikolić Vanja 6   Sabljar Žarko 6                                                      
    L88                 69 Nikolić Vanja 6     L=> 152     seed                                                          
                      60 Filipović Andrej 2                       197 15.02 22:29                                              
                                                    Sabljar Žarko 2                                            
                        19 15.02 09:45                         Trtovac Haris 6                                            
                      37 Blažin Stefan 1                                                                        
    138 15.02 15:51     106       92 Trtovac Haris 6     74 15.02 13:04     170 15.02 18:38                                                        
Blažin Stefan   Blažin Stefan 5   Blažin Stefan 1                 Trtovac Haris 6   Trtovac Haris 6                                                      
  Marović Relja 1   X 0       20       Teruhiko Sakamoto 1   Ludajić Dragan 5                                                      
    L87                 101 X 0     L=> 151     seed                   211 16.02 00:37                                    
                      28 Teruhiko Sakamoto 1                                 Trtovac Haris 6                                  
                                                              Bugarski Branislav 2                                  
                        21                                                                          
                      21 Olas Dejan 1                                                                        
    139 15.02 16:22     107       108 X 0     75 15.02 13:41     171 15.02 19:21                                                        
Vuković Bane   Benderać Jakša 4   X 0                 Olas Dejan 6   Olas Dejan 6                                                      
  Vuković Bane 5   Benderać Jakša 1       22 15.02 11:14       Dapčević Nikola 0   Vujadinović Luka 3                                                      
    L86                 85 Dapčević Nikola 6     L=> 150     seed                                                          
                      44 Benderać Jakša 3                       198 15.02 22:44                                              
                                                    Olas Dejan 5                                            
                        23 15.02 11:14                         Bugarski Branislav 6                                            
                      53 Bračika Dušan 5                                                                        
    140 15.02 16:23     108       76 Mladenović Vojkan 6     76 15.02 13:42     172 15.02 19:21                                                        
Ludajić Dragan   Bračika Dušan 3   Bračika Dušan 1                 Mladenović Vojkan 1   Kunić Dragan 1                                                      
  Ludajić Dragan 5   X 0       24       Kunić Dragan 6   Bugarski Branislav 6                                                      
    L85                 117 X 0     L=> 149     seed                                                          
                      12 Kunić Dragan 1                                                                        
                                                                        218 16.02 01:34                          
                        25                                             Trtovac Haris 7                        
                      13 Stefanović Goran 1                                           Ulić Aleksandar 6                        
    141 15.02 16:28     109       116 X 0     77 15.02 13:46     173 15.02 19:39                                                        
Dervišević Almin   Drašković Luka 0   X 0                 Stefanović Goran 5   Ošljanac Darko 6                                                      
  Dervišević Almin 5   Drašković Luka 1       26 15.02 09:45       Ošljanac Darko 6   Srdić Đorđe 5                                                      
    L84                 77 Ošljanac Darko 6     L=> 148     seed                                                          
                      52 Drašković Luka 3                       199 15.02 22:44                                              
                                                    Ošljanac Darko 3                                            
                        27 15.02 09:45                         Čuljak Damir 6                                            
                      45 Dragićević Bojan 6                                                                        
    142 15.02 16:40     110       84 Mihajlović Aleksandar 1     78 15.02 13:48     174 15.02 19:44                                                        
Pašajlić Milorad   Mihajlović Aleksandar 2   Mihajlović Aleksandar 1                 Dragićević Bojan 2   Čuljak Damir 6                                                      
  Pašajlić Milorad 5   X 0       28       Čuljak Damir 6   Pašajlić Milorad 0                                                      
    L83                 109 X 0     L=> 147     seed                   212 16.02 00:45                                    
                      20 Čuljak Damir 1                                 Čuljak Damir 3                                  
                                                              Ulić Aleksandar 6                                  
                        29                                                                          
                      29 Sabljar Žarko 1                                                                        
    143     111       100 X 0     79 15.02 13:51     175 15.02 19:48                                                        
Kolarić Đorđe   Jovanov Mile 0   X 0                 Sabljar Žarko 3   Srdić Dalibor 5                                                      
  Kolarić Đorđe 5   Jovanov Mile 1       30 15.02 09:45       Srdić Dalibor 6   Blažin Stefan 6                                                      
    L82                 93 Jovanov Mile 3     L=> 146     seed                                                          
36 Srdić Dalibor 6 200 15.02 23:23
                                                    Blažin Stefan 1                                            
                        31 15.02 09:45                         Ulić Aleksandar 6                                            
                      61 Stojanović Vanja 6                                                                        
    144 15.02 16:45     112       68 Šarac Nikola 1     80 15.02 14:22     176 15.02 19:47                                                        
Vukićević Stefan   Šarac Nikola 2   Šarac Nikola 1                 Stojanović Vanja 0   Ulić Aleksandar 6                                                      
  Vukićević Stefan 5   X 0       32       Ulić Aleksandar 6   Kusmuk Vuk 1                                                      
    L81                 125 X 0     L=> 145     seed                                                          
                      4 Ulić Aleksandar 1                                                               223      
                                                                                            Ostojić Momčilo 7   Ostojić Momčilo
                        33                                                                 Lenard Lacko 3  
                      3 Bugarski Milan 1                                                                        
    145     113       126 X 0     81 15.02 13:58     177 15.02 19:55                                                        
Stojanović Vanja   Nikolajev Dušan 0   X 0                 Bugarski Milan 6   Bugarski Milan 6                                                      
  Stojanović Vanja 5   Nikolajev Dušan 1       34 15.02 09:45       Vukićević Stefan 3   Teruhiko Sakamoto 2                                                      
    L80                 67 Nikolajev Dušan 0     L=> 144     seed                                                          
                      62 Vukićević Stefan 6                       201 15.02 23:14                                              
                                                    Bugarski Milan 6                                            
                        35 15.02 11:14                         Jovanović Goran 5                                            
                      35 Jovanovic Saša 1                                                                        
    146 15.02 17:07     114       94 Kolarić Đorđe 6     82 15.02 14:27     178 15.02 20:11                                                        
Sabljar Žarko   Jovanovic Saša 3   Jovanovic Saša 1                 Kolarić Đorđe 1   Jovanović Goran 6                                                      
  Sabljar Žarko 5   X 0       36       Jovanović Goran 6   Damjanović Milorad 2                                                      
    L79                 99 X 0     L=> 143     seed                   213 16.02 00:51                                    
                      30 Jovanović Goran 1                                 Bugarski Milan 2                                  
                                                              Lenard Lacko 6                                  
                        37                                                                          
                      19 Lenard Lacko 1                                                                        
    147     115       110 X 0     83 15.02 14:04     179 15.02 20:17                                                        
Kevrešan Igor   Kevrešan Igor 5   X 0                 Lenard Lacko 6   Lenard Lacko 5                                                      
  Dragićević Bojan 0   Kevrešan Igor 1       38 15.02 11:45       Pašajlić Milorad 3   Dervišević Almin 2                                                      
    L78                 83 Pašajlić Milorad 6     L=> 142     seed                                                          
                      46 Kevrešan Igor 4                       202 15.02 23:21                                              
                                                    Lenard Lacko 6                                            
                        39 15.02 11:34                         Čulev Ilija 4                                            
                      51 Radovanović Miloš 5                                                                        
    148 15.02 17:24     116       78 Dimovski Saša 6     84 15.02 14:27     180 15.02 20:29                                                        
Stefanović Goran   Radovanović Miloš 1   Radovanović Miloš 1                 Dimovski Saša 6   Dimovski Saša 4                                                      
  Stefanović Goran 5   X 0       40       Dervišević Almin 4   Čulev Ilija 6                                                      
    L77                 115 X 0     L=> 141     seed                                                          
                      14 Dervišević Almin 1                                                                        
                                                                        219 16.02 01:34                          
                        41                                             Lenard Lacko 7                        
                      11 Jerkovic Dimitije 1                                           Kovačević Vanja 6                        
    149 15.02 17:28     117       118 X 0     85 15.02 14:28     181 15.02 20:30                                                        
Nemanja Krsmanović   Nemanja Krsmanović 5   X 0                 Jerkovic Dimitije 6   Jerkovic Dimitije 6                                                      
  Mladenović Vojkan 3   Nemanja Krsmanović 1       42 15.02 12:12       Ludajić Dragan 2   Dapčević Nikola 4                                                      
    L76                 75 Ludajić Dragan 6     L=> 140     seed                                                          
                      54 Nemanja Krsmanović 5                       203 15.02 23:22                                              
                                                    Jerkovic Dimitije 5                                            
                        43 15.02 10:30                         Stević Bato 6                                            
                      43 Aleksić Suzana 0                                                                        
    150     118       86 Vuković Bane 6     86 15.02 14:45     182                                                        
Dapčević Nikola   Aleksić Suzana 0   Aleksić Suzana 1                 Vuković Bane 3   Dragićević Miloš 0                                                      
  Dapčević Nikola 6   X 0       44       Dragićević Miloš 6   Stević Bato 7                                                      
    L75                 107 X 0     L=> 139     seed                   214 16.02 00:56                                    
                      22 Dragićević Miloš 1                                 Stević Bato 0                                  
                                                              Kovačević Vanja 6                                  
                        45                                                                          
                      27 Pribanović Ivan 1                                                                        
    151 15.02 17:29     119       102 X 0     87 15.02 14:50     183 15.02 20:41                                                        
Teruhiko Sakamoto   Ćosić Milan 1   X 0                 Pribanović Ivan 6   Pribanović Ivan 6                                                      
  Teruhiko Sakamoto 5   Ćosić Milan 1       46 15.02 10:30       Marović Relja 5   Bošnjak Stevan 2                                                      
    L74                 91 Ćosić Milan 0     L=> 138     seed                                                          
                      38 Marović Relja 6                       204 15.02 23:42                                              
                                                    Pribanović Ivan 4                                            
                        47 15.02 11:33                         Kovačević Vanja 6                                            
                      59 Srdić Đorđe 6                                                                        
    152     120       70 Rašić Arsenije 5     88 15.02 14:51     184 15.02 20:50                                                        
Valentik Samuel   Rašić Arsenije 3   Rašić Arsenije 1                 Srdić Đorđe 2   Kovačević Vanja 6                                                      
  Valentik Samuel 5   X 0       48       Kovačević Vanja 6   Knežević Živica 3                                                      
    L73                 123 X 0     L=> 137     seed                                                          
                      6 Kovačević Vanja 1                                                     222                
                                                                                  Lenard Lacko 7              
                        49                                                       Vasiljević Vladimir 3              
                      7 Pecelj Đorđe 1                                                                        
    153 15.02 17:31     121       122 X 0     89 15.02 14:52     185 15.02 21:11                                                        
Jovanović Jovan   Ludajić Nikola 0   X 0                 Pecelj Đorđe 6   Pecelj Đorđe 6                                                      
  Jovanović Jovan 5   Ludajić Nikola 1       50 15.02 11:15       Starčević Milan 1   Kevrešan Igor 1                                                      
    L72                 71 Ludajić Nikola 2     L=> 136     seed                                                          
                      58 Starčević Milan 6                       205 15.02 23:53                                              
                                                    Pecelj Đorđe 6                                            
                        51 15.02 11:17                         Miljković Vladan 5                                            
                      39 Marjanovic Nikola 2                                                                        
    154 15.02 17:31     122       90 Ilić Nenad 6     90 15.02 14:56     186 15.02 21:22                                                        
Marjanovic Nikola   Marjanovic Nikola 5   Marjanovic Nikola 1                 Ilić Nenad 1   Miljković Vladan 6                                                      
  Vračević Aleksandar 2   X 0       52       Miljković Vladan 6   Nemanja Krsmanović 1                                                      
    L71                 103 X 0     L=> 135     seed                   215 16.02 01:04                                    
                      26 Miljković Vladan 1                                 Pecelj Đorđe 6                                  
                                                              Bugarski Dejan 2                                  
                        53                                                                          
                      23 Marčić Miroslav 1                                                                        
    155 15.02 17:40     123       106 X 0     91 15.02 15:02     187 15.02 21:34                                                        
Boćarski Aleksandar   Vulović Aleksandar 4   X 0                 Marčić Miroslav 6   Marčić Miroslav 6                                                      
  Boćarski Aleksandar 5   Vulović Aleksandar 1       54 15.02 11:36       Stević Bato 3   Boćarski Aleksandar 0                                                      
    L70                 87 Stević Bato 6     L=> 134     seed                                                          
                      42 Vulović Aleksandar 1                       206 16.02 00:17                                              
                                                    Marčić Miroslav 0                                            
                        55 15.02 12:07                         Bugarski Dejan 6                                            
                      55 Janković Nikola 4                                                                        
    156 15.02 17:41     124       74 Knežević Živica 6     92 15.02 15:29     188 15.02 20:43                                                        
Bugarski Branislav   Janković Nikola 3   Janković Nikola 1                 Knežević Živica 4   Bugarski Dejan 6                                                      
  Bugarski Branislav 5   X 0       56       Bugarski Dejan 6   Ilić Nenad 5                                                      
    L69                 119 X 0     L=> 133     seed                                                          
                      10 Bugarski Dejan 1                                                                        
                                                                        220                          
                        57                                             Pecelj Đorđe 1                        
                      15 Ludoški Dragan 1                                           Vasiljević Vladimir 7                        
    157 15.02 17:46     125       114 X 0     93 15.02 15:37     189 15.02 21:41                                                        
Kusmuk Vuk   Vukicevic Danijel 2   X 0                 Ludoški Dragan 6   Ludoški Dragan 6                                                      
  Kusmuk Vuk 5   Vukicevic Danijel 1       58 15.02 11:16       Vujadinović Luka 2   Stefanović Goran 3                                                      
    L68                 79 Vujadinović Luka 6     L=> 132     seed                                                          
                      50 Vukicevic Danijel 3                       207 15.02 23:57                                              
                                                    Ludoški Dragan 6                                            
                        59 15.02 12:12                         Jovanović Jovan 1                                            
                      47 Frajt Bojan 6                                                                        
    158 15.02 17:56     126       82 Vida Jozef 5     94 15.02 15:33     190 15.02 21:50                                                        
Ostojić Momčilo   Vida Jozef 0   Vida Jozef 1                 Frajt Bojan 6   Frajt Bojan 0                                                      
  Ostojić Momčilo 5   X 0       60       Čulev Ilija 4   Jovanović Jovan 6                                                      
    L67                 111 X 0     L=> 131     seed                   216 16.02 01:34                                    
                      18 Čulev Ilija 1                                 Ludoški Dragan 3                                  
                                                              Vasiljević Vladimir 6                                  
                        61                                                                          
                      31 Šarac Bojana 1                                                                        
    159 15.02 18:15     127       98 X 0     95 15.02 15:37     191 15.02 21:50                                                        
Mihajlović Marin   Gnjidić Uros 4   X 0                 Šarac Bojana 6   Šarac Bojana 6                                                      
  Mihajlović Marin 5   Gnjidić Uros 1       62 15.02 11:16       Pasajlić Nevena 0   Vukićević Stefan 2                                                      
    L66                 95 Pasajlić Nevena 6     L=> 130     seed                                                          
                      34 Gnjidić Uros 2                       208 16.02 00:16                                              
                                                    Šarac Bojana 4                                            
                        63 15.02 11:16                         Vasiljević Vladimir 6                                            
                      63 Stamenković Strahinja 6                                                                        
    160 15.02 18:19     128       66 Popović Nenad 4     96 15.02 15:30     192 15.02 21:43                                                        
Josić Filip   Popović Nenad 4   Popović Nenad 1                 Stamenković Strahinja 0   Vasiljević Vladimir 6                                                      
  Josić Filip 5   X 0       64       Vasiljević Vladimir 6   Mihajlović Marin 0                                                      
    L65                 127 X 0     L=> 129     seed                                                          
                      2 Vasiljević Vladimir 1                                                                        
                                                                                                     

Predator kiks 1080

Bilijar.club - Oglasi

Pribor - razno

Predator kiks 1080

Ekstra rukavica

Bilijar.club - Oglasi

Rukavice

Ekstra rukavica

VIP član POLO majica Peškirić Bilijar.club

Povratak na Bilijar.club