Turnir u sred srede
Podrum, Novi Banovci

Podrum, Novi Banovci

Svetosavska 1a. Novi Banovci
062 446152
Website Email

Turnir u sred srede
    9 ball, race to 5, naizmeničan brejk, repasaž
    Igrača: 19
    Šema: 032DE16SE

Datum i vreme pocetkaŠemaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
26.09.2018 19:00h032DE16SE19SinglZavršen

ŠEMA

Mečevi

RB Datum Igrac1 Rez Igrac2
1 26.09. - 19:02 Klanšček Pavle10 X  
2 26.09. - 19:25 Radmanović Miloš51 Popović Nikola  
3 26.09. - 19:02 Milenković Svetozar10 X  
4 26.09. - 19:02 X01 Pribanović Srđan  
5 26.09. - 19:02 Pavić Goran10 X  
6 26.09. - 19:02 Milivojević Goran10 X  
7 26.09. - 19:02 Pilipović Dušan10 X  
8 26.09. - 19:02 X01 Ranisavljević Dalibor  
9 26.09. - 19:02 Nikolin Nenad10 X  
10 26.09. - 19:52 Babić Vladimir25 Mihajlović Miloš  
11 26.09. - 19:02 Alavanja Stanislav10 X  
12 26.09. - 19:02 X01 Dondur Danijel  
13 26.09. - 19:02 Božić Tihomir10 X  
14 26.09. - 19:02 Ljubojević Miloš10 X  
15 26.09. - 19:50 Čupković Aleksandar35 Pribanović Ivan  
16 26.09. - 19:02 X01 Čupković Dejan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
17 26.09. - 20:12 Klanšček Pavle25 Radmanović Miloš  
18 26.09. - 20:33 Milenković Svetozar25 Pribanović Srđan  
19 26.09. - 20:25 Pavić Goran54 Milivojević Goran  
20 26.09. - 19:30 Pilipović Dušan52 Ranisavljević Dalibor  
21 26.09. - 20:44 Nikolin Nenad51 Mihajlović Miloš  
22 26.09. - 21:03 Alavanja Stanislav53 Dondur Danijel  
23 26.09. - 19:37 Božić Tihomir15 Ljubojević Miloš  
24 26.09. - 21:01 Pribanović Ivan25 Čupković Dejan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
25 26.09. - 19:25 X01 Popović Nikola  
26 26.09. - 19:02 X01 X  
27 26.09. - 19:02 X01 X  
28 26.09. - 19:02 X01 X  
29 26.09. - 19:52 X01 Babić Vladimir  
30 26.09. - 19:02 X01 X  
31 26.09. - 19:02 X01 X  
32 26.09. - 19:50 Čupković Aleksandar10 X  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
33 26.09. - 21:23 Popović Nikola15 Pribanović Ivan  
34 26.09. - 19:37 X01 Božić Tihomir  
35 26.09. - 21:03 X01 Dondur Danijel  
36 26.09. - 20:44 X01 Mihajlović Miloš  
37 26.09. - 20:30 Babić Vladimir53 Ranisavljević Dalibor  
38 26.09. - 20:25 X01 Milivojević Goran  
39 26.09. - 20:33 X01 Milenković Svetozar  
40 26.09. - 21:14 Čupković Aleksandar15 Klanšček Pavle  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
41 26.09. - 21:31 Radmanović Miloš54 Mihajlović Miloš  
42 26.09. - 22:40 Pribanović Srđan25 Babić Vladimir  
43 26.09. - 21:37 Pavić Goran05 Dondur Danijel  
44 26.09. - 22:06 Pilipović Dušan54 Klanšček Pavle  
45 26.09. - 21:20 Nikolin Nenad52 Božić Tihomir  
46 26.09. - 22:21 Alavanja Stanislav54 Milenković Svetozar  
47 26.09. - 22:35 Ljubojević Miloš53 Pribanović Ivan  
48 26.09. - 23:16 Čupković Dejan45 Milivojević Goran  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
49 26.09. - 23:16 Radmanović Miloš25 Babić Vladimir  
50 26.09. - 23:08 Dondur Danijel54 Pilipović Dušan  
51 26.09. - 23:32 Nikolin Nenad51 Alavanja Stanislav  
52 27.09. - 00:00 Ljubojević Miloš35 Milivojević Goran  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
53 26.09. - 23:44 Babić Vladimir51 Dondur Danijel  
54 27.09. - 01:00 Nikolin Nenad53 Milivojević Goran  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
55 27.09. - 02:10 Babić Vladimir45 Nikolin Nenad  

OSVOJENI POENI

MestoIgračKlubPoena GWGLProc PobPorProcKlasa
1Nikolin Nenad Jedinstvo, St.Pazova1000 2511
69%
50
100%
B3
2Babić Vladimir Podrum, Novi Banovci800 2618
59%
42
67%
B3
3Milivojević Goran BK Pool, Zemun600 1717
50%
22
50%
C2
3Dondur Danijel Podrum, Novi Banovci600 1414
50%
22
50%
B2
4Radmanović Miloš Podrum, Novi Banovci400 1712
59%
31
75%
C3
4Pilipović Dušan Podrum, Novi Banovci400 1411
56%
21
67%
C2
4Ljubojević Miloš Podrum, Novi Banovci400 139
59%
21
67%
B3
4Alavanja Stanislav Podrum, Novi Banovci400 1112
48%
21
67%
B1
5Pribanović Ivan Podrum, Novi Banovci250 1514
52%
22
50%
A2
5Čupković Dejan BK Pool, Zemun250 97
56%
11
50%
B3
5Pribanović Srđan Podrum, Novi Banovci250 77
50%
11
50%
A1
5Pavić Goran Podrum, Novi Banovci250 59
36%
11
50%
C3
5Klanšček Pavle BK Pool, Zemun250 1111
50%
12
33%
C3
5Mihajlović Miloš BK Shaft, Surcin250 1012
45%
12
33%
B2
5Milenković Svetozar Pab 8, Beška250 610
38%
02
0%
C3
5Božić Tihomir Podrum, Novi Banovci250 310
23%
02
0%
C1
6Ranisavljević Dalibor Podrum, Novi Banovci150 510
33%
02
0%
C2
6Čupković Aleksandar BK Pool, Zemun150 410
29%
02
0%
C3
6Popović Nikola Podrum, Novi Banovci150 210
17%
02
0%
B3