HUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
Podrum, Novi Banovci

Podrum, Novi Banovci

Svetosavska 1a. Novi Banovci
062 446152
Website Email

HUMANITARNI TURNIR ZA NEVENU
    MIKRUS ZA NEVENU
    Igrača: 24
    Šema: 032DE16SE

Datum i vreme pocetkaŠemaPrijavljenoSingl/ParoviStatus
26.10.2019 09:07h032DE16SE24SinglZavršen

ŠEMA

Mečevi

RB Datum Igrac1 Rez Igrac2
1 26.10. - 10:05 Mihajlović Miloš10 X  
2 26.10. - 10:09 Klanšček Pavle01 Stošić Snežana  
3 26.10. - 10:09 Pavić Goran10 Šarac Goran  
4 26.10. - 10:05 X01 Radmanović Miloš  
5 26.10. - 10:05 Radelic Ratko10 X  
6 26.10. - 11:21 Pribanović Ivan51 Ristić Ognjen  
7 26.10. - 10:37 Buišić Vladica45 Mladenović Vojkan  
8 26.10. - 10:05 X01 Babić Vladimir  
9 26.10. - 10:05 Ilić Miroslav10 X  
10 26.10. - 10:35 Vujadinović Luka52 Ljubojević Miloš  
11 26.10. - 10:10 Ranisavljević Dalibor10 Keca Sanja  
12 26.10. - 10:05 X01 Gmizić Darko  
13 26.10. - 10:05 Cabunac Zoran10 X  
14 26.10. - 10:35 Ćelić Dragan15 Popović Nikola  
15 26.10. - 10:10 Milošević Miloš01 Božić Tihomir  
16 26.10. - 10:05 X01 Jovanović Slobodan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
17 26.10. - 10:43 Mihajlović Miloš53 Stošić Snežana  
18 26.10. - 11:02 Pavić Goran45 Radmanović Miloš  
19 26.10. - 11:21 Radelic Ratko01 Pribanović Ivan  
20 26.10. - 10:39 Mladenović Vojkan54 Babić Vladimir  
21 26.10. - 11:05 Ilić Miroslav45 Vujadinović Luka  
22 26.10. - 11:10 Ranisavljević Dalibor52 Gmizić Darko  
23 26.10. - 11:19 Cabunac Zoran25 Popović Nikola  
24 26.10. - 11:03 Božić Tihomir45 Jovanović Slobodan  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
25 26.10. - 10:09 X01 Klanšček Pavle  
26 26.10. - 10:09 Šarac Goran10 X  
27 26.10. - 11:21 X01 Ristić Ognjen  
28 26.10. - 10:38 Buišić Vladica10 X  
29 26.10. - 10:35 X01 Ljubojević Miloš  
30 26.10. - 10:10 Keca Sanja10 X  
31 26.10. - 10:35 X01 Ćelić Dragan  
32 26.10. - 10:10 Milošević Miloš10 X  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
33 26.10. - 11:05 Klanšček Pavle45 Božić Tihomir  
34 26.10. - 11:20 Šarac Goran01 Cabunac Zoran  
35 26.10. - 11:56 Ristić Ognjen54 Gmizić Darko  
36 26.10. - 11:35 Buišić Vladica10 Ilić Miroslav  
37 26.10. - 11:10 Ljubojević Miloš10 Babić Vladimir  
38 26.10. - 11:22 Keca Sanja01 Radelic Ratko  
39 26.10. - 11:37 Ćelić Dragan45 Pavić Goran  
40 26.10. - 10:50 Milošević Miloš01 Stošić Snežana  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
41 26.10. - 12:16 Mihajlović Miloš52 Ristić Ognjen  
42 26.10. - 11:23 Radmanović Miloš10 Radelic Ratko  
43 26.10. - 12:19 Pribanović Ivan53 Cabunac Zoran  
44 26.10. - 12:01 Mladenović Vojkan54 Božić Tihomir  
45 26.10. - 11:36 Vujadinović Luka25 Ljubojević Miloš  
46 26.10. - 12:15 Ranisavljević Dalibor54 Buišić Vladica  
47 26.10. - 12:00 Popović Nikola51 Pavić Goran  
48 26.10. - 12:01 Jovanović Slobodan45 Stošić Snežana  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
49 26.10. - 12:42 Mihajlović Miloš53 Radmanović Miloš  
50 26.10. - 13:00 Pribanović Ivan54 Mladenović Vojkan  
51 26.10. - 12:59 Ljubojević Miloš54 Ranisavljević Dalibor  
52 26.10. - 12:29 Popović Nikola51 Stošić Snežana  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
53 26.10. - 13:20 Mihajlović Miloš05 Pribanović Ivan  
54 26.10. - 13:25 Ljubojević Miloš52 Popović Nikola  
RBDatum Igrac1 Rez Igrac2
55 26.10. - 14:06 Pribanović Ivan53 Ljubojević Miloš  

OSVOJENI POENI

MestoIgračKlubPoena GWGLProc PobPorProcKlasa
1Pribanović Ivan Podrum, Novi Banovci1000 2611
70%
60
100%
A2
2Ljubojević Miloš Podrum, Novi Banovci800 2118
54%
42
67%
B3
3Popović Nikola Podrum, Novi Banovci600 2210
69%
41
80%
B3
3Mihajlović Miloš BK Shaft, Surcin600 1513
54%
31
75%
B2
5Mladenović Vojkan BK Pool, Zemun400 1917
53%
31
75%
B3
5Ranisavljević Dalibor Podrum, Novi Banovci400 1511
58%
31
75%
C2
5Stošić Snežana Podrum, Novi Banovci400 1114
44%
32
60%
C1
5Radmanović Miloš Podrum, Novi Banovci400 99
50%
21
67%
C3
9Vujadinović Luka BK Pool, Zemun250 1211
52%
21
67%
B1
9Božić Tihomir Podrum, Novi Banovci250 1414
50%
22
50%
C1
9Pavić Goran Podrum, Novi Banovci250 1114
44%
22
50%
C3
9Jovanović Slobodan Podrum, Novi Banovci250 99
50%
11
50%
D3
9Buišić Vladica --- Samostalni igraci ---250 910
47%
12
33%
D1
9Ristić Ognjen Jedinstvo, St.Pazova250 814
36%
12
33%
C3
9Cabunac Zoran Podrum, Novi Banovci250 610
38%
12
33%
C3
9Radelic Ratko Podrum, Novi Banovci250 12
33%
12
33%
C1
17Gmizić Darko Jedinstvo, St.Pazova150 610
38%
02
0%
C3
17Ćelić Dragan BK Pool, Zemun150 510
33%
02
0%
C3
17Klanšček Pavle BK Pool, Zemun150 46
40%
02
0%
C3
17Babić Vladimir Podrum, Novi Banovci150 46
40%
02
0%
B3
17Ilić Miroslav Podrum, Novi Banovci150 46
40%
02
0%
D3
17Milošević Miloš BK Pool, Zemun150 02
0%
02
0%
B2
17Keca Sanja Podrum, Novi Banovci150 02
0%
02
0%
C1
17Šarac Goran Podrum, Novi Banovci150 02
0%
02
0%
B3